GRALI U NAS

1-8 L - 25.04.2004
1125 - 2008
Acid Drinkers - 29.11.1998, 7.06.1999, 3.10.99, 6.11.2000, 26.09.2001, 2002, 30.11.2003
Aion - ?
Abra Dab, Gutek, Joka, Dj Bart, Dj Feel-X, Gutek - 11.02.2006
Acid Drinkers - 2008
Alhemist Project - 2008
Alice Tea - 2008
Aktus - 8.11.1998
Akurat - 14.04.2004, 12.03.2005, 19.10.2004, 09.11.2005, 11.03.2006, 2007
Apteka - 24.09.2003
Arthyr - 2008
Artrosis - 8.10.2001, 2002
At The Lake - 2008
Axiskiss - 15.10.2005
Azarath - 7.11.1999
Bakshish - 14.03.1999
Bartek Sztokinger (Niemcy), Jacek Zamojski (Szkocja), Alan White, Foton - 26.12.2005
Bas Tajpan - 10.06.2006
Bata Bart (Niemcy) - 28.11.2003
Batalion d'Amour - 12.11.2001
Be - 1.12.1999
Behemoth - 7.11.1999, 8.11.2001, 2002
Belfegor - 8.11.2001
Big Cyc - 9.11.1998
Bleeding Wisdom - 23.01.2006
Botchit - 4.06.2000
Bracia Cugowscy - 2002, 22.11.2005
Bremenn - 2008
Budgie - 2008
Buldog - 2008
Bulletproof / Antichrist / Every Bone Broaken 26.01.2003
Bulbulators - 2008
Cała Góra Barwinków - 2008
Carion - 2008
Casus Belli - 29.10.2001
Chylińska - 20.04.2005
Climate - 2.05.2006
Closterkeller - 12.11.2003, 08.11.2004, 2008
Coffins - 26.03.2003
Coma - 16.02.2005, 17.12.2005, 25.03.2006, 2007, 2008
Convent - 20.12.1998
Contra, Paranormal, Floory - 25.01.2004
Cool Kids Of Death - 2007, 2008
Corruption - 20.12.1998
Cremaster - 21.12.2005
Czan - 16.06.1999
Czarno - Czarni - 9.11.1998
Czuband - 20.10.2004
Decapitated - 10.09.2003
De Press - 24.05.2000
Delight - 12.11.2001, 2002, 10.06.2003
Devilyn - 20.12.1998
Dezerter - 01.04.2003, 19.10.2004, 2008
DHM - 20.10.2004
Diana d'Rouze - 2.09.2005
Dies Irae - 16.06.2003
Divine - 14.02.1999
Dizkret - 12.12.2003
DJ 600V - 12.12.2003, 09.10.2004
DJ Angela Flame (Singapur), Gogo, Seed - 12.04.2004
DJ Angelo Mike - 22.04.2005
DJ Bart - 21.04.2006
DJ Carla Roca - 26.12.2004, 17.06.2005
DJ Cel - 14.02.2003
DJ Chris Da'Break - 21.01.2005
DJ Danny Shutdown, mc Double - 18.03.2005
DJ Diana d'Rouze - 02.09.2005
DJ DMC - 13.12.2002
DJ Dry aka 3st - 21.01.2005
DJ Eprom - 10.12.2004
DJ E-Videns - 24.09.2004
DJ Feel-X - 7.04.2006, 21.04.2006
Dj Funnys - 2007
DJ Dobry Chłopak - 28.08.2002, 20.03.2004
DJ Grubaz - 21.04.2006
DJ Haem - 20.03.2004
DJ Jacek Zamojski - 27.05.2005
DJ Jan Mario - 23.05.2003
DJ Kev Wright - 27.05.2005
DJ Kostek - 14.2.2003
DJ Mayla - 31.10.2004 DJ Mini, DJ Cent - 29.1.2003
DJ Misjah - 28.03.2005
DJ Ostasz - 23.5.2003
DJ Panda - 26.09.2003, 20.02.2004
DJ Schimek - 31.10.2004
DJ Shon Sebastian - 15.10.2004, 6.11.2004, 4.12.2004, 15.01.2005, 19.02.2005
DJ Shumoff, DJ Nievidomy - 19.12.2004
DJ Siasia - 24.09.2004
DJ Squal - 17.12.2004
DJ Tasmy - 16.09.2005
DJ Technik - 21.04.2006
DJ Trakmajster - 23.10.2002, 10.12.2004
DJ Twister - 14.2.2003, 29.10.2004
Don Guralesko - 2008
Drapacze Chmur, Al-Fatnujah, Projekt Ahimsa 2, Endemite, Czarno Na Białym - 7.10.2005
Dread Squad, Ricodeh, Jasman, Groove HQ - 23.01.2004
Dread Squad, DJ Cube, Dj/Mc Maniac, Dj/Mc Akira 01.10.2004
Dr. Grintomb & Risadinha - 9.01.2004
Dżabu Czanachczi - 27.11.1998
EastWest Rockers - 2008
Ed Szynszyl - 6.02.2004
Eldo - 20.02.2004
El Dupa - 25.02.2001
Electric Blues Band - 18.10.1998
Energy - 26.01.2000
Epitome - 7.11.1999
Esquarial - 8.11.2001, 16.06.2003
Extase - 24.02.2006
Fany Hill - 27.11.1998
Farben Lehre - 13.03.2004, 12.03.2005, 11.03.2006, 2007, 2008
Fish - 2007
Fisz - 2008
Feel - 2008
Fenomen - 26.06.2002, 24.10.2003
Flexxip - 26.09.2003, 09.10.2004
FORT-E - 20.06.2003, 21.11.2003, 20.04.2004, 29.10.2004
Frontside - 10.09.2003, 2008
Fu - 29.1.2003, 09.10.2004
Funk Masters (dj Derrick, dj Tonicka, mc Dad B) - 19.11.2004
Funny Hippos - 2.03.1999
Grabaż i Strachy Na Lachy - 01.02.2005, 2006, 2007
Grammatik - 20.02.2004, 05.03.2005, 2008
Grooveliker, Louis Berger - 30.01.2004
Guess Why - 17.04.2000
Guzik - 19.10.2005
Habakuk - 7.11.2003, 13.03.2004, 12.11.2004, 29.10.2005, 2007, 2008
Happysad - 12.03.2005, 20.10.2004, 27.11.2005, 2008
Hate - 8.11.2001, 16.06.2003, 9.04.2006
Hedone - 22.11.2005
Hey - 9.12.1999, 23.11.2001, 2.12.2003, 11.12.2004, 10.12.2005, 2007
Homo Twist - 29.03.1999, 15.03.2000
Homosapiens - 2.02.1999
Hunter - 26.03.2003, 7.03.2004, 27.10.2004, 23.11.2005, 2007
Hurt - 27.11.2005, 2007, 2008
Husky - 2003
Hyperion - 7.11.1999
Illusion - 27.10.1998, 2.03.1999
Indios Bravos - 30.11.2005
International Quintet - Bill Evans, Victor Bailey, David Gilmore, Janusz Skowron, Krzysztof Zawadzki - 5.12.1999
Intoksynator - 20.6.2003
IRA - 30.03.2004, 05.2005
Jafia Namuel - 21.07.1998, 9.10.1998, ?
Jamal - 7.04.2006
Java Nuclear Power - 9.04.2000
Jerzy Połomski - 28.02.1999
Jjack, Caprese - 25.11.2005
John Porter - 12.11.1998
K2 - 10.10.2004
K.A.S.T.A / Gural / DJ Kut-O 25.04.2003, 23.04.2005
Kaliber 44 - 10.04.1999
Kat - 11.12.2002, 08.12.2004, 2007
Kazik Na Żywo - 19.04.1999 (?), 29.03.2000, 18.12.2001
Knockdown / Blood Is The Harvest 26.1.2003
Kombajn do zbierania kur po wioskach - 2008
Komety - 2008
Komishe Pilze - 19.01.2005
Kompania Prawdy, SNR, 311.pl Show, Konik, PJProjekt + Koloor Squad, DJ Wolny Słuchacz - 5.12.2005
Krisiun - 8.11.2001
Krzysztof Ścierański, Jan Pluta - 25.10.2000
KSU - 19.11.2003, 03.11.2004, 2008
Kult - 2.10.1998, 19.01.1999, 20.10.1999, 23.10.2000, 24.10.2000
Kury - 11.09.1998, 21.02.1999, 14.06.2000
Laidback - 4.12.1998
Lao Che - 12.10.2005, 2008
Lampasy - 23.01.2006
Lebenssteuer
Le Illjah - 19.01.2005
Lilith - 2.05.2006
LONDYN, Front Wschodni, No Nammes - 14.11.2005
Lord Kossity - 7.04.2006
Los Amigos - 5.02.1999
Lost Soul - 16.06.2003
LSM Sound System, Gheto Blasta, Natural Dread Killaz - 16.04.2004 i wielokrotnie później...
LU-JAH Sound System 18.02.2001
Lucasch - 26.05.2006 Lux Occulta - 14.02.1999, 8.11.2001
Łona - 29.10.2004
Marc Snow (USA/Niemcy) - 31.10.2003
Mariusz Bogdanowicz Trio - 14.03.2004
Matka - 2002, 2003
Max Energy (UA), Tonicka (UA) - 13.02.2004
Michael Black & Maleo Rockers 4.07.2001
Miłość - 11.10.1998
Mira Kubasińska & After Blues - 21.03.1999
Mold - 2003
Monozid - 2008
MoonLight - 12.11.2001, 2002, 12.11.2003
Mor W.A. - 29.01.2003, 05.03.2005
Muchy - 2008
Natural Dread Killaz Soundsystem - 10.06.2006
Negatyw - 24.03.2004, 25.01.2005, 2007
Nocna Zmiana Bluesa 16.02.2000
Normalsi - 2007
Nosowska -  6.05.1998, 10.10.2000, 01.04.2003
Ocean - 18.10.2004
Ole Lukkoye - 6.06.1999
Omniris Casuso Toledo (Kuba), Tony Junior Big (Kuba), Yasman Soundsystem - 14.10.2005
O.N.A. - 25.10.1998, 28.11. 1999, 2002
O.S.T.R. - 26.6.2002, 20.06.2003, 20.03.2004
P.U.F. - Wojtek Pilichowski, Nora Niemen, Bogusz Bilewski JR., Jan Młynarski - 21.10.1998
Paktofonika / Pijani Powietrzem / Pokahontaz / Ego - 25.09.2002
Papa Zura, Dr Embe - 4.11.2005
Paprika Korps - 2008
Parricide - 28.05.2006
Pathology - 7.03.2004
Peja - 23.10.2002, 21.11.2003
Pezet - 26.09.2003, 2008
Pidżama Porno - 8.11.1998, 25.10.1999, 4.10.2000, 2.10.2001, 1.10.2002, 1.10.2003, 17.11.2004, 05.10.2005, 2007
PiEr2 - 27.04.2005
Plateau - 23.11.2001
Plug & Play - 2008
Pono - 13.12.2002
Popiół - 2008
Pozytywna Grupa Reggae - 7.11.2003
Proletaryat - 13.03.2004
Pudelsi - 26.04.1999, 13.10.1999
Quidam - 2008
Raggatack - 22.10.2000
Rasmus - 6.11.1998
Ravendusk, Fateborn, Requiem - 17.10.2005
Renata Przemyk - 22.11.2005
Reni Jusis - 25.10.2003
Rub Pulse Soundsystem - 27.01.2005
Ryszard Borkowski & Katarzyna Wasilewska - Strzałkowska - 3.05.2000
Sacriversum - 14.02.1999
Sam (Ukraina), Michał Lazar - 30.09.2005
Sceptic - 8.11.2001
Schall & Rauch - 18.04.2001
Sexbomba - 29.04.2005
Sędzia Dread - 16.10.1998
Shahid - 04.04.2005
Shantymen - 3.05.2000
Sidney Polak - 25.02.2005
Singledread - 24.06.2005
SinPro, Imida P. - 26.12.2003
Sistars - 20.04.2004
Ski Skład - 21.11.2003
Skubańcy - 23.06.2000, 18.04.2001
Słoma i Bębnoluby - 11.12.1998, ?, ?, ?, 16.04.2000
Sokół i Pono - 2008
Sorcerer - 2.05.2006
Soundkail (Francja) - 20.03.2004
Stan Skibby - 6.06.2001
Sterling Moss (Anglia), Grooveliker, Alan White, Emson - 31.10.2005
Strachy Na Lachy - 1.02.2006
Sweet Noise - 16.11.1999
Sztywny Pal Azji - 2008
Szwagierkolaska - 10.10.1999
Świetliki - 2008
Ścianka - 29.11.2000
T. Love - 23.10.1998, 2008
Tede / Numer Raz - 23.05.2003, 2007
Teksasy - 21.03.1999 i wielokrotnie później
The Analogs - 2008
The Incredible Uwaga Orchestra - 18.04.2001
The Ukrainians - 25.05.2001
Tipsy Train - 22.11.1998
Tom Horn - 31.05.2000
Totentanz - 2008
Toxic Bronkers - 28.05.2006
Trawnik - 03.11.2004
Triumph Of Gore - 7.11.1999
Trzyczwarte - 18.10.2004
TSA - 2007, 2008
Turbo - 21.02.2001, 29.10.2001
Tymon Tymański, Guzik (Flapjack) - 19.10.2005
Two Step Middlerow - Carl H, Ed Case, Sweetie Irie, Spee - 21.05.2000, 22.04.2001
Universe - 2008
Vader - 14.03.2001, 8.11.2001, 10.09.2003, 05.10.2004, 06.09.2005, 2007
VavaMuffin - 22.10.2005, 2008
Vesania - 10.09.2003
Vespa - 2008
Vienio & Pele - 05.03.2005
VOO VOO - 6.12.1998, 23.11.1999, 12.11.2000, 11.11.2004
Waco - 2002, 29.01.2003
Whiterose - 2008
Włodi - 09.10.2004
Wojciech Młynarski - 7.02.1999
Wrocław Crew - 01.04.2005
WWO - 28.08.2002, 18.11.2005
Zabili mi żółwia - wielokrotnie
Zalef - 21.03.2004
Zalewski i Lochness - 2003
Zielone Żabki - 26.10.2003
Zipera - 20.03.2004
Zjednoczenie Sound System - 28.01.2005
Żywiołak - 2008

2011

Koniec Świata -06.03
Na Tak -06.03
Star Guard Muffin -13.03
Raggafaya- 13.03
Happysad -16.03
OSTR -18.03
Believe- 21.03
Mr Gil- 21.03
KSU- 27.03
The Crows- 27.03
Ecce Homo- 27.03
Qube- 28.03
Whiterose- 28.03
Mr Hyde- 28.03
Proletaryat- 01.04
Coffins- 01.04
Cała Góra Barwinków- 08.04
Mech- 10.04
Fanthrash- 10.04;03.05
Vesania -13.04
Lost Soul- 13.04
Nomad- 13.04
Effect Murder- 13.04
Fisz/Emade- 15.04
Totentanz-17.04
Adhezja- 17.04
Hemp Gru- 25.04
Poparzeni Kawą Trzy -29.04
Intercity- 29.04
Incantation- 03.05
Christ Agony- 03.05
Soul Snatcher- 03.05
Me Myself And I- 06.05
Luxtorpeda- 10.05
TotaliZator- 10.05
Hetman- 20.05
T.R.A.P.- 20.05
Deluxe- 20.05
The Bastard- 27.05
SLU Peja - 03.06
Red Box- 04.06
Atmasfera- 05.06
Black Velvet Band- 05.06
Poluzjanci- 08.06
Stop Mi!- 10.06
Miss Polski- 10.06
Rahim- 11.06
Firma- 24.06
The Dreadnoughts- 03.07
Panta Koina-03.07
Deus Mortem- 02.09
Infernal War- 02.09
Witchmaster- 02.09
Azarath- 02.09
Bulldozer- 02.09
Blaze Bayley- 20.09
Messanger- 20.09
Exlibris- 20.09
TSA- 23.09
Chemia- 23.09
O.S.T.R.- 01.10
Mech- 02.10
Chain Reaction- 02.10
Farben Lehre- 08.10
Enej- 08.10
Pajujo- 08.10
Smola A Hrusky- 08.10
Grubson- 09.10
Dikanda- 11.10
Black Velvet Band- 11.10
Leash Eye- 14.10
Adhezja- 14.10
Major Core- 14.10
Czesław Śpiewa- 15.10
Lao Che- 15.10
Shame Yourself- 19.10
Kat- 19.10
ComeYah- 21.10
Junior Stress- 21.10
Marika- 21.10
Abradab- 21.10
Wicked Side- 23.10
Scream Maker- 23.10
Hateera- 23.10
Night Mistress- 23.10
Ceti- 23.10
Shamboo- 26.10
T.Love- 26.10
Zarys Zdarzeń- 29.10
Sokół i Marysia Starosta- 29.10
Na Zewnątrz- 30.10
Podwórkowi Chuligani- 30.10
The Analogs- 30.10
Sztos- 31.10
KaCeZet & Fundamenty- 31.10
Teksasy- 05.11
Leśne Licho- 06.11
Black Velvet Band- 06.11
Melodia w Polsce- 06.11
Hunter- 11.11
KaAtaKilla- 11.11
Neuronia- 11.11
Monopol- 12.11
Tides From Nebula- 13.11
Licorea- 13.11
Panacea- 13.11
Tipsy Train- 18.11
Armia- 19.11
Lemon Dog- 27.11
Kumpel z Podwórka- 27.11
Normalsi- 27.11
Regicide Decease- 02.12
Ulcer- 02.12
Fanthrash- 02.12
Deivos- 02.12
Parricide- 02.12
Deathcamp Project- 04.12
Closterkeller- 04.12
Coma- 09.12
East West Rockers- 10.12
Better Than Suicide- 11.12
Jenna Eight- 11.12
Eris Is My Homegirl- 11.12
The Sixpounder- 16.12
Myly Ludzie- 16.12
Acid Drinkers- 16.12
Sobota- 17.12
Łąki Łan- 18.12

2012

Pyskaty- 06.01
CrankHaust- 08.01
The Summer Fog- 08.01
Secathor- 08.01
Pozytoon- 13.01
Poparzeni Kawą Trzy- 13.01
Klezmafour- 15.01
Downforce- 18.01
Ultimate Universe- 18.01
Rosa- 18.01
Proletaryat- 18.01
Deivos- 20.01
Made Of Hate- 20.01
Parricide- 20.01
Thy Disease- 20.01
Virgin Snatch- 20.01
Cree- 22.01
Feel- 22.01
Deus Mortem- 23.01
Morowe- 23.01
Blindead- 23.01
Behemoth- 23.01
Comeyah- 27.01
Dubioza Kolektiv- 27.01
PIH- 28.01
KNŻ- 01.02
Carrion- 10.02
Lubelska Federacja Bardów- 14.02
Bremmen- 17.02
Totentanz- 17.02
Pezet & Małolat- 18.02
Morgh- 24.02
Blasphemy Rites- 24.02
Voidhanger- 24.02
Blaze of Perdition- 24.02
Iperyt- 24.02
Another- 25.02
Marek Napiórkowski Trio- 26.02
Tallib- 03.03
Hunter- 04.03
Frontside- 09.03
Ania Dąbrowska- 11.03
KSU- 17.03
Vader- 18.03
Kreon- 23.03
Fanthrash- 23.03
Happysad- 28.03
Buldog- 30.03
Ten Typ Mes- 31.03
At The Lake- 01.04
Blaze Bayley- 02.04
Eldo- 09.04
Żywiołak- 15.04
Christ Agony- 17.04
Luxtorpeda- 20.04
Tabasko- 21.04
Sceptic- 27.04
Sammath Naur- 27.04
Banisher- 27.04
Redemptor- 27.04
Symetria- 05.05
Qube- 05.05
Lavahilics- 12.05
Rasmentalism- 12.05
Chonabibe- 12.05
Destruktor- 18.05
Furia- 19.05
Embrional- 19.05
Justyna Steczkowska- 27.05
Oedipus- 29.05
Nazareth- 30.05
HZOP- 09.06
Bracia Figo Fagot- 29.07
Pono- 07.09
PZWNW- 07.09
Firma- 07.09
Zarys Zdarzeń- 07.09
Awakening Sun- 08.09
Ape To God- 08.09
Bimbeer- 08.09
Raven- 14.09
Ulica- 14.09
Bloom- 14.09
Grubson- 15.09
Krow- 21.09
RPK- 22.09
Anti Tank Nun- 28.09
Junior Stress- 29.09
Akurat- 05.10
Lolo Ferari- 05.10
Crankhaust- 05.10
Mech- 07.10
Pawkin- 12.10
Kult- 13.10
Happysad- 19.10
Farben Lehre- 20.10
The Analogs- 20.10
Robert Kasprzycki Band- 21.10
Closterkeller- 26.10
Łona & Webber- 27.10
Ten Typ Mes- 27.10
Koniec Świata- 28.10
North- 02.111
Abusiveness- 02.11
Biały Witeź- 02.11
Hunter- 04.11
Tipsy Train- 09.11
Przebudzeni- 09.11
Moskwa- 10.11
GA-GA/ Zielone Żabki- 10.11
Deuter- 10.11
The Trepp- 10.11
The Bastard- 10.11
Herba Micze- 10.11
Funky Trip Foundation- 11.11
Sex Macine Band- 11.11
Texasy- 17.11
Lolo Ferari- 17.11
Coma- 18.11
Flapjack- 23.11
Bezimienni- 24.11
Another Pink Floyd- 25.11
Lao Che- 01.12
OSTR/TABASKO- 07.12
Christ Agony- 08.12
Bezimienni- 24.11
Another Pink Floyd- 25.11
Lao Che- 01.12
OSTR/TABASKO- 07.12

zdj_1 zdj_2 zdj_3 zdj_4 zdj_5