NADCHODZĄCE IMPREZY

Error in: koncerty.., no correct returnvalue.

STACK CUP! Nowość w GRAFFITI- kaucja 2 zł!
23-11-2011, 15:58

STACK CUP! Nowość w GRAFFITI!

Niektórych zapewne zdziwiło (lub dopiero zdziwi) pewna zmiana w klubie GRAFFITI. Otóż na kilku ostatnich imprezach zaczęliśmy pobierać kaucję za kubki, w które nalewamy piwo! Kaucja wynosi 2 zł i jest zwracana, oczywiście po odzyskaniu kubka. Niektórym wyda się to dziwne lub nienormalne- ale STACK CUP, jak każda nowość, musi wzbudzać kontrowersje, komentarze, nieprzychylne uwagi. A my po prostu idziemy z duchem czasu, na imprezach od zawsze podawaliśmy plastik i po zakończonej imprezie mieliśmy kilka, do kilkunastu worków odpadów, które w żaden sposób nie są przetwarzane, a rozkładają się nawet do 1000 lat.
Zostaliśmy zatem przy plastiku, jednak wprowadziliśmy kubki wielokrotnego użytku. Kaucja ma zapobiec niszczeniu kubków. Płacąc 2 zł możesz takze stać sie właścicielem kubka i zachować go na pamiatkę- niedługo pojawi się na nim logo Graffiti. Na niektórych imprezach pojawiać sie będą takze okolicznościowe nadruki, a kubek będzie można wykorzystać np. do wzięcia autografu od artystów (co miało juz miejsce na koncercie TEKSASÓW). Kubek może także stanowić powierzchnię reklamową dla firm lub produktów.
Uprzedzając pytania- kubki posiadają wszelkie wymagane atesty, po każdym użyciu sa myte oraz wyparzane- pod tym wzgledem proces niczym nie różni się od szkła.
Niedługo zapewne tego rodzaju rozwiązania pojawią sie w wiekszości klubów oraz na imprezach plenerowych- my jesteśmy po prostu PIERWSI! 

Dodano: 23-11-2011 o 18:31

Wstecz

zdj_1 zdj_2 zdj_3 zdj_4 zdj_5